Hakkımızda | Nova Life Villa | Çelik Ev, Prefabrik Ev Antalya

    Şu an buradasınız!
  • Anasayfa
  • Hakkımızda
antalya çelik ev konstrüksiyon prefabrik yapı

NOVALIFE VİLLA

Çelik konstrüksiyon betonarme yapılardan ucuzdur.

Nova Life Antalya'da Villa Prefabrik yapı ve Çelik Villa sektörel deneyimleri yeterli bir yönetim ve imalat kadrosuna sahiptir. Çağın gereksinimlerine müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek güçte olan Nova Life Villa Prefabrik Yapı teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Yakın gelecekteki ilk hedefimiz modüler hafif çelik yapılar sektörünün dominant firması olmaktır.

Kuruluşumuz Novalife Villa Prefabrik Ev Yapı Antalya, Konyaaltı’nda ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu daldaki tecrubeli kurucuları ile dinamik personeli bütünleştirmiş olan NOVALİFE VİLLA PREFABRİK kullanmış olduğu teknoloji ile imalattaki kalitede iddalı ve düşük maliyetli çelik konstrüksiyon villa , prefabrik yapı ve konteyner üretimi yapan firmadır.

Bugünden sonrada üretimdeki kalitesinden ve temel şartları olan dürüstlüğünden taviz vermeden siz değerli müşterilerimizin desteği ile yoluna devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Türkiyenin yapı sistemini (yapı kültürünü) değiştirmek.

Ticari faliyetlerindeki kaliteli üretimini halka hizmet verecek şekilde amaçlayan NOVALİFE VİLLA PREFABRİK hedefindeki çalışmalarını bu yolda devam ettirmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, kalite ve estetikten ödün vermeden beklentilerin üzerinde hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Ülkemizde insan sağlığına, güvenliğine, kalitesine ve ekonomisine uygun dayanıklı yapı sistemi imal etmektedir.

İnsanların hertürlü barınma ihtiyaçlarını karşılamak için; güvenli, estetik, ekonomik, hazır ve yaşanabilir mekanlar üretmek, yaşam alanları sunmak.

Türkiye’nin en çok tercih edilen lider, öncü ve güvenilir şirketi olmak ve yurt dışında da aynı başarıyı yakalayabilmektir.

DEĞERLERİMİZ

• Kaliteli hizmet anlayışını benimsemek ve tutarlılık
• Etkin ve hızlı olmak,takım çalışmasına inanmak ve çözüm odaklı olmak
• Dürüstlükten taviz vermemektir
• %100 Müşteri memnuniyetidir
• Mütevazi ve güler yüzlü olmak

Kalite Politikamız;

– Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini her zaman en doğru ve en kaliteli şekilde karşılayarak müşterilerimizin tatmin seviyesini en üst düzeye çıkarmak ve tüm bunları en yüksek verimlilikle gerçekleştirebilmektir.

– Kurmuş olduğumuz kalite yönetim sisteminin şartlarına uymak ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktır.

– İlgili standartlara, yasal yönetmeliklere ve Müşteri Taleplerine uygun kalitede hizmet vermektir.

– Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirledik.

İLETİŞİM

Bize Ulaşın